O nás

Sme otec a syn, Dušan a Tomáš, naším poslaním je sprostredkúvanie čara vodnej turistiky širokej verejnosti. Našou víziou sú kempy plné vodákov a plnohodnotný turizmus v okolí riek. Tomáš rozbiehal rafting na rieke Dunajec a Poprad v roku 2012. Od roku 2013 prevádzkuje rafting Dušan. Tomáš vypomáha počas svojich dovoleniek a víkendov. Zároveň rozvíja vlastnú aktivitu, ktorou je Raftujeme.sk.

Napísali o nás

Matematik a fyzik Dušan Mamrilla sa pedagogickej praxi už nevenuje – začal pracovať v synovej firme v oblasti zážitkového turizmu. Na raftoch a pltiach splavuje s turistami Dunajec. Sám seba charakterizuje ako dokonalého realistu. „Snažím sa porozumieť prírode a spoločnosti. Takmer vždy sa usilujem o dohodu s prírodou. Tá nikdy nepodvádza. Kamarátim sa s krompáčom, sekerou, zaujímam sa o hunting, tramping a rafting,“ vymenúva svoje záľuby akčný šesťdesiatnik. V súčasnosti sú jeho živobytím. Po tom, čo zavesil pedagogickú prax na klinec, otvorili sa mu staronové možnosti. Spolu so synom začali svoju lásku k vodáctvu prenášať na turistov.

http://profit.etrend.sk/aktivny-zivot/pltnici-spod-pienin.html

Kto sme

Tomáš Mamrilla
Správca raftujeme.sk, pomocný raftér
Srdcom v prírode, inak kancelárska myš - štatistik a programátor. Vytvára a spravuje portál Raftujeme.sk. Vypomáha na rieke Dunajec a Poprad.
Dušan Mamrilla
Hlavný raftér na rieke Dunajec a Poprad
Zamladi cvičiteľ vodnej turistiky II. triedy, lyžiarskej turistiky II. triedy, tréner kanoistiky III. triedy a rozhodca II. triedy pre futbal. Dlhoročný vodák, pltník a raftér. A ešte niečo - docent matematickej analýzy a genealóg. Prevádzkuje rafting na riekach Dunajec a Poprad.

Kontakty

doc. Dušan Mamrilla - Tatra Rafting, Šmeralova 4872/1, Prešov 08001
IČO: 30312477
DIČ: 1022772377
email: dusan.mamrilla@raftujeme.sk
tel: 0903 397 925